Profili Sayfaya Çevirme


FACEBOOK PROFİLİNİZİ HAYRAN SAYFASINA AKTARMA ÇEVİRME SORUNU
Facebookta profilinizi hayran sayfasına çevirmeyi kısaca anlatacağız. Bilindiği gibi profil ve sayfa birbirinden farklı özelliklere sahip, bunlardan en belirgin olanı profile; arkadaş ekleme özelliği, sayfaya; beğenme ve çeşitli eklentiler koyma özelliğidir. Bu anlatımımız özellikle fake profil açan şahıslara yarayacak, burada aklınıza takılmaması açısından fake profili izah etmekte fayda var. Birçoğumuzun karşısına çıkan ve arkadaş listesinin kabarıklığıyla dikkat çeken profillerden bahsediyoruz, profil resmine bir bayan resmi ekleyerek erkek kullanıcılar üzerinde etkili olarak arkadaş sayılarını artırıp 5000 lere varan sayıları bulmaktadırlar. İşte tamda burada profili sayfaya çevirmenin önemine vurgu yapacağız. Bu fake hesabı ile arkadaş sayılarını suni olarak şişiren kişiler, sayıları yükseldiğinde profillerini bir sayfaya çevirip bambaşka bir şekilde karşımıza çıkmaktadırlar.. Arkadaş sayısı 5000 olan bir kişi, profilini sayfaya çevirdiğinde bu arkadaşların hepsi sayfayı beğenmiş gibi gözükecektir, yani yeni haliyle 5000 beğenisi olan bir sayfa olacaktır. Biz anlatımımızın böyle kötüye kullanıma kurban gitmeyeceğini umuyoruz. Şimdi kısaca açıklamaya geçelim.

Profilinizi Sayfaya Çevirmek İçin Tıklayın..

Girmiş olduğunuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu seçin.. Örneğin aktaracağınız sayfa eğlence içerikli ise Eğlence kategorisine girin yada dilediğiniz başka bir kategoriye.. Tekrar kategori seçimini yapın ve Başlarken butonuna tıklayın. Devamında facebook sizi yönlendirecektir..

ÖNEMLİ HATIRLATMA:Profiliniz sayfaya aktarıldıktan sonra eskiye dair tüm içerik ve fotoğraflar silinecektir (profil resmi ve arkadaş sayısı hariç)

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s